Zwroty i reklamacje

Zwrot towaru

  1. Konsument ma prawo odesłać zamówiony produkt bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Konsument powinien złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz dokonać zwrotu towaru do sklepu k-markt w niepogorszonym stanie.
  2. Zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy jest możliwy, jeśli towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracane towary muszą być kompletne.  Towary powinny być zwrócone w stanie niepogorszonym, po zapoznaniu się z nimi przez Konsumenta w sposób zwyczajowo przyjęty przy danym towarze.
  3. Zwracany towar należy odesłać najpóźniej w ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy na adres sklepu internetowego: iBE Technologies Sp. z o. o.ul.gen. Ryszarda Kuklińskiego 14,08-110 Siedlce.
  4. Sklep k-markt nie przyjmuje, w przypadku dokonywania przez Konsumenta zwrotu towaru, żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
  5. Koszt odesłania towaru do sklepu k-markt ponosi Konsument.
  6. Sklep k-markt dokonuje zwrotu należności za zwrócony towar w ciągu 14 /czternastu/ dni roboczych. W przypadku jeśli płatność była dokonana za pośrednictwem przelewu bankowego, zwrot nastąpi na ten sam numer rachunku bankowego, natomiast w przypadku płatności kartą płatniczą, zwrot środków nastąpi na tę właśnie kartę.

POBIERZ Formularz odstąpienia od umowy /PDF/                               

 Reklamacje

  1. W przypadku stwierdzenia niezgodności towaru z umową Konsumentowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w sklepie k-markt. W takim przypadku Konsument powinien odesłać towar na adres sklepu: IBE Technologies Sp. z o.o., ul. gen. Ryszarda Kuklińskiego 14, 08-110 Siedlce.
  2. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu.
  3. Sklep k-markt nie przyjmuje, w przypadku składania reklamacji przez Konsumenta, żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
  4. Sklep k-markt, najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem, ustosunkuje się do złożonej reklamacji i poinformuje Konsumenta o dalszym postępowaniu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl