Wybierz język
O firmie

Sklep K-Markt powstał z połączenia wieloletniego doświadczenia oraz wiedzy na temat rynku elektroniki użytkowej, sprzętu audio i AGD.  Stawiamy na wysoką jakość, profesjonalizm i terminowość.

Stale poszerzamy nasze portfolio produktowe, rozwijając ofertę o nowe, znane na świecie marki niedostępne jeszcze polskim konsumentom.
 
         
 
 
 
  Dystrybucja
 
        Profesjonalizm 
 
             Transparentność
Jesteśmy dystrybutorem elektroniki użytkowej oraz sprzętu AGD i nowości technologicznych.   Wieloletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość rynku to nasze mocne atuty.   Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy dla naszych partnerów.        

                                                           
Społeczna odpowiedzialność

Jesteśmy pewni, że odpowiedzialne działania budują prawdziwą wartość firmy. Dla nas liczą się ludzie i relacje, bo wierzymy, że są rzeczy ważniejsze niż maksymalizacja zysków. Zrównoważony rozwój stanowi jeden z fundamentów strategii naszej działalności.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić pokładane w przedsiębiorstwach przez społeczeństwo nadzieje na odpowiedzialność i jasne zasady współdziałania na rynku lokalnym oraz globalnym. Odpowiedzialność za ekologię, za uczciwe relacje w obrocie gospodarczym, za promowanie zdrowego trybu życia. Tylko wspólne, długofalowe działania na rzecz przyrody, społeczeństwa i gospodarki mogą przynieść skutek w przyszłości. Pamiętamy o tym i budowanie lepszego świata 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl